У Харкові почали готуватися до відновлення роботи дитячих садочків

31

Май 2020

У Харкові почали готуватися до відновлення роботи дитячих садочків

; Коментировать

Дошкільні дитячі заклади планують відкрити першого червня

Харків протягом наступного тижня буде готуватися до відновлення роботи дитячих садків після чергового етапу пом’якшення карантину. Про це повідомляє пресслужба Харківської міськради з посиланням на директора департаменту освіти Ольгу Деменко.

За словами Деменко, в дитсадках мають провести генеральне прибирання, продезінфікувати всі поверхні та закупити продукти харчування для дітей.

«Офіційного розпорядження в місті ще не отримали, рішення про відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, найімовірніше, буде ухвалено в країні 25 травня. Тому, за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса вжито низку заходів, які мають виконати наступного тижня працівники дошкільної освіти, щоб з 1 червня відновити роботу дитячих садків», — йдеться в повідомленні.

Деменко повідомила, що також протягом наступного тижня буде проаналізований кадровий склад працівників, бо деяким із них вже 60 років. «Поспілкуймося з батьками щодо відвідування дітей. Нам необхідно спрогнозувати ситуацію, потрібно знати, скільки дітей ходитимуть після відкриття дитсадків, і закупити продукти, щоб з 1 червня діти повноцінно харчувалися», — сказала Деменко.

Директор Департаменту освіти Харківської міськради запевнила, що співробітникам дитсадків і дітям вранці та протягом дня вимірюватимуть температуру, прийматимуть дітей не у приміщенні, а на вулиці. Крім того, в дитсадках не проводитимуть заняття, які передбачають близький контакт дітей.

Як повідомлялося, в Україні з 25 травня дозволять відкривати дитячі садочки.

До відома, мер Києва Віталій Кличко поінформував, що дитячі садочки відкриються через 10-14 днів після рішення уряду про відновлення роботи закладів освіти.

Нагадаймо, в Україні станом на ранок 21 травня підтверджено 19 706 випадків Covid-19, з них 6227 одужали, 579 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 476 випадків. Загалом 6 227 пацієнтів вже одужали, зокрема 1617 медпрацівників.

Об этом сообщает Репортер

Главком


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=social/74995-u-kharkovi-pochali-gotuvatisja-do-vidnovlennja-roboti-ditjachikh-sadochkiv.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий