У Китаї розводять гігантських свиней, - Bloomberg

08

Окт 2019

У Китаї розводять гігантських свиней, - Bloomberg

; Коментировать

Вв Китаї виникла нестача свинини. Фермери і великі виробники по всій країні намагаються розводити свиней вагою від 175 кг до 200 кг. Нормальна середня вага становить 125 кг.

Об этом сообщает informweek.in.ua со ссылкой на СМИ.

Агентство Bloomberg написало про ферму в південній частині Китаю, на якій виростили свиню вагою приблизно 500 кг, передають Патріоти України.

Деякі свині після забою коштують 10 тис. юанів ($ 1,4 тис.). Ця сума в три рази перевищує середній щомісячний наявний дохід в Наньніні, столиці провінції Гуансі, де проживає власник ферми.

Агентство відзначає, що в Китаї виникла нестача свинини. Фермери і великі виробники по всій країні намагаються розводити свиней вагою від 175 кг до 200 кг. Нормальна середня вага становить 125 кг.

За деякими оцінками, африканська чума свиней знищила половину поголів’я свиней в Китаї. Через це ціни злетіли до рекордних рівнів. Оптові ціни виросли більш ніж на 70% в цьому році. Уряд закликає фермерів збільшити виробництво для стримування інфляції.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/u-kytai-rozvodiat-hihantskykh-svynei--bloomberg-298308.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий