«Розсміши коміка» сьогодні шукає таланти в Тернополі

28

Янв 2015

«Розсміши коміка» сьогодні шукає таланти в Тернополі

; Коментировать

Стати відомими на всю країну і в нагороду отримати ще й  50 тисяч гривень мають тернополяни, які володіють комічним талантом.

Сьогодні у готелі «Тернопіль» (вул. Замкова, 1) на третьому поверсі проходить кастинг на участь у народному гумористичному шоу «Розсміши коміка». Загалом, такі відбори пройдуть у 16-ти найбільших містах нашої країни.

Наші земляки неодноразово приймали участь у вищезгаданому телепроекті і завдяки своїй участі ставали справжніми зірками сцени. Правила для всіх незмінні – потрібно максимально проявити свій акторський талант і змусити Володимира Зеленського та Євгена Кошового хоча б посміхнутися. 5 вдалих спроб дорівнює 50 тисячам гривень.

Сміх у журі можна сьогодні викликати найрізноманітнішими способами – мініатюрою, анекдотом, піснею, кумедною постановкою, пародією тощо. Якщо під час відбору ваш талант запримітять продюсери шоу, то, цілком можливо, що вас запросять на прямі ефіри, де, власне, й можна збагатитися та прославитися у рекордні строки – всього за 5 хвилин.

http://ternopoliany.te.ua/zhittya/5525-rozsmishy-komika-sohodni-shukaie-talanty-v-ternopoli

Опубликовано в Тернополь

Оставить комментарий