Патріотичний табір «ЛИСОНЯ»

07

Июль 2014

Патріотичний табір «ЛИСОНЯ»

; Коментировать

Лисоня – наметовий табір з польовою кухнею та чітким порядком дня, розписаним до хвилини. День на таборі починатиметься з ранкової руханки, закінчуватиметься спілкуванням, піснями та жартами біля вечірньої ватри, а вночі – алярми, тобто нічна тривога. Основна начинка табору: гартування духу і тіла через систему гутірок (лекцій на природі), заходів фізичного і морального вишколу. Табір названий іменем громадсько-політичного діяча, засновника патріотичних таборів в області – Івана Гавдиди.

У програмі «Лисоні»:

- пейнтбол, смуга перешкод;

- регбі, рукопаш;

- вишколи від Самооборони Майдану;

- теренова гра, нічний рейд;

- навички виживання в природі;

- гутірки;

- вечірні ватри.

«Табір орієнтований на патріотичну молодь, на тих, хто хоче чогось навчитись і готовий працювати над собою, щоб вже сьогодні бути патріотом в дії, а не на словах. «Лисоня» - табір вишкільного характеру, проте для учасників він стане кращим літнім активним відпочинком», - розповідає організатор табору Василь Дубовий.

Зголоситися на «Лисоню» можуть охочі віком від 15 років, які виконають умови участі та мають належний стан здоров’я. Для зголошення необхідно до 2 липня заповнити онлайн-анкету. Контакти: тел. 097 15 55 448

 

http://afisha.ternopil.ua/board/navchannya/majster_klasi/patriotichnij_tabir_lisonja/130-1-0-7981

Опубликовано в Афиша

Оставить комментарий